Movies
Ratings
776
Total RecallRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
My♡PuppyRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0- MojoriRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0- Strange Journey: The Story of Rocky HorrorRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0