Movies
Ratings
123
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0