Titles you rated
- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 3.5
- Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.5
- Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5- Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.5