Movies
Ratings
705
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5- Kontrabida AcademyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0- First SummerRated ★ 3.5
- HarbinRated ★ 3.5

Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
We Are Little ZombiesRated ★ 3.0- VampyresRated ★ 0.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
You're NextRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.0- RomeoRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
TitaneRated ★ 1.0
The MenuRated ★ 2.5