Movies
Ratings
40
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0- Santa BarbaraRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0