Series
Ratings
46
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- Girls Band CryRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
- Ms. MarvelRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.0- Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Women Make Film: A New Road Movie Through CinemaRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.0