Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 2.0