Movies
Ratings
50
The ClientRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The HostRated ★ 1.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0