Movies
Ratings
1543
AnacondaRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0- War MachineRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Long WalkRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
WarfareRated ★ 4.5