Titles you rated
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0