Series
Ratings
38
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Don't Forget MeRated ★ 3.5- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0- Emily in ParisRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
おっさんずラブ SPRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5