Movies
Ratings
574
The VillageRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 1.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 3.0- Sand CastleRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5- The Old WaysRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.5