Movies
Ratings
16
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5