Movies
Ratings
1209
The HuntRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.5- Project PowerRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5