Movies
Ratings
290
Sound of MetalRated ★ 4.0
The Yakuza Papers, Vol. 4: Police TacticsRated ★ 4.0
Jar CityRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
My First ClientRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5- ForgottenRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5