Series
Ratings
248- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 1.5
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5- CassandraRated ★ 3.0
- Zero DayRated ★ 3.0
ElpisRated ★ 4.5- Baby ReindeerRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.0- Ainori Love Wagon: African JourneyRated ★ 4.0
- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
IshuraRated ★ 2.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
- Three-BodyRated ★ 3.0
The Bachelorette Japan Season 1Rated ★ 2.0- Queen of VillainsRated ★ 1.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Chastity HighRated ★ 2.0