Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
1408Rated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.5
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of SnowRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0