Series
Ratings
27
STEINS;GATERated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
流星ワゴンRated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Wise and FoolishRated ★ 4.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.0
Tamiou - Koisuru no SousaisenRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 5.0
Mother GamesRated ★ 3.0