Series
Ratings
272- InfluenceRated ★ 3.0
- 17.3 About a sexRated ★ 3.5
- AbyssRated ★ 3.0
Gaishaha Gakko janendayoRated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5- Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5- Burn the House DownRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
WomanRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.5- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
- Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0