Movies
Ratings
670
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Crime 101Rated ★ 2.5
MercyRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 1.5- The Accountant 2Rated ★ 2.5
- ExterritorialRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 4.5
Snow WhiteRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Saint Young Men The Movie ~Holy Men vs Demon Army~Rated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0