Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
DamoRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5