Movies
Ratings
315
Someone SpecialRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.5