Movies
Ratings
30
The HolidayRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0