Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
UnfriendedRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0