Movies
Ratings
474
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.5- The Great HypnotistRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5