Movies
Ratings
635
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 2.0- Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0- Marrying the MafiaRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 2.5