Series
Ratings
383- Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 2.5
- The TrunkRated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- 1923 Season 1Rated ★ 2.5
- 1923 Season 2Rated ★ 2.5
- StealRated ★ 3.0
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
- His & HersRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.0
- Task Season 1Rated ★ 2.0

HometownRated ★ 2.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5- Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5- The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.0
The OutsiderRated ★ 3.0