Series
Ratings
179
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Page TurnerRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- KeroroRated ★ 5.0
- Ultra ManiacRated ★ 5.0
- 레카Rated ★ 4.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0