Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- Badly In LoveRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
AnotherRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
TsukimonogatariRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0