Series
Ratings
46- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 2.0- The BrainiacsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Girl From NowhereRated ★ 1.5
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5