Titles you rated
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0- Out of SightRated ★ 5.0

The WailingRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 0.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 2.5- The Last RideRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Tokyo OasisRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0