Series
Ratings
11
SignRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 0.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Higurashi When They CryRated ★ 5.0