Series
Ratings
21
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
- We Bare BearsRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0