Movies
Ratings
131
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 0.5
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
RegressionRated ★ 2.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5