Movies
Ratings
826
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0- Believer: extended cutRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0