Movies
Ratings
198
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5- Jenny's WeddingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.5