Series
Ratings
13
GunbusterRated ★ 3.5
トップをねらえ2!Rated ★ 3.0
New GirlRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5- Generation KillRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0