Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0- Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5- PreyRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MaruRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5