Movies
Ratings
108
Love, RosieRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0