Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 1.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5- SangdoRated ★ 3.0

Taxi DriverRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- My Fuxxxxx RomanceRated ★ 2.5
- 14FRated ★ 4.5