Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0