Movies
Ratings
721- Journey to FreedomRated ★ 5.0
We Have a PopeRated ★ 3.5
Absolutely AnythingRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0- The Pixar StoryRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
New York StoriesRated ★ 4.0
Secondhand LionsRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5- The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Angels ShareRated ★ 4.0