Titles you rated

War of the ArrowsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0