Movies
Ratings
551- Whispering WaterRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5- Dead to RightsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0