Movies
Ratings
98
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Late QuartetRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.5
Grace of MonacoRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5