Movies
Ratings
234
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0- The Last GodfatherRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 1.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0