Series
Ratings
441- Queen MantisRated ★ 3.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5- CassandraRated ★ 3.5
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0- Sakamoto DaysRated ★ 3.5