Movies
Ratings
67
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.0