Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Three KingsRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Riddles of the SphinxRated ★ 3.5- SawRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0