Series
Ratings
80
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of DebtRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Deca-DenceRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0- My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0